Pradeep Yadav (Autor) / Najlacnejšie knihy

Knihy od autora Pradeep Yadav

Zobrazené 1 – 20 z 37 výsledkov

Ďalšie

Stránka 1. z 2

Predchádzajúci

Radiť podľa a zobraziť tiež nedostupné

  1. Eine Technik zur Verbesserung des Durchsatzes drahtloser Netze

    Eine Technik zur Verbesserung des Durchsatzes drahtloser Netze

    Mahesh Jangid, Pradeep Yadav | Verlag Unser Wissen, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    35.70

    Zľava 11 %
    Ušetríte 4.66 €
  2. IDS melhorado utilizando uma abordagem de aprendizagem automática híbrida

    IDS melhorado utilizando uma abordagem de aprendizagem automática híbrida

    Chandra Prakash Bhargava, Pradeep Yadav | Ediç?es Nosso Conhecimento, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  3. IDS mejorado mediante un enfoque híbrido de aprendizaje automático

    IDS mejorado mediante un enfoque híbrido de aprendizaje automático

    Chandra Prakash Bhargava, Pradeep Yadav | Ediciones Nuestro Conocimiento, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  4. Una tecnica per migliorare il throughput delle reti wireless

    Una tecnica per migliorare il throughput delle reti wireless

    Mahesh Jangid, Pradeep Yadav | Edizioni Sapienza, 2022


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    35.70

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.13 €
  5. Sistema di raccomandazione dei film tramite rete neurale a convoluzione

    Sistema di raccomandazione dei film tramite rete neurale a convoluzione

    Sanjiv Sharma, Pradeep Yadav | Edizioni Sapienza, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  6. Syst?me de recommandation de films utilisant un réseau neuronal ? convolution

    Syst?me de recommandation de films utilisant un réseau neuronal ? convolution

    Sanjiv Sharma, Pradeep Yadav | Editions Notre Savoir, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  7. Nasssynthese von dünnen Zinkoxidschichten und whorlförmigen Nanostrukturen

    Nasssynthese von dünnen Zinkoxidschichten und whorlförmigen Nanostrukturen

    Ms. Richa Shukla, Pradeep Yadav | Verlag Unser Wissen, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 11 %
    Ušetríte 5.17 €
  8. Synth?se par voie humide de films minces d'oxyde de zinc et de nanostructures en forme de couronne

    Synth?se par voie humide de films minces d'oxyde de zinc et de nanostructures en forme de couronne

    Ms. Richa Shukla, Pradeep Yadav | Editions Notre Savoir, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  9. Síntese húmida de filmes finos de óxido de zinco e nanoestruturas em forma de espiral

    Síntese húmida de filmes finos de óxido de zinco e nanoestruturas em forma de espiral

    Ms. Richa Shukla, Pradeep Yadav | Ediç?es Nosso Conhecimento, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  10. Protocolo de red de sensores inalámbricos eficiente mediante agrupación en dos niveles

    Protocolo de red de sensores inalámbricos eficiente mediante agrupación en dos niveles

    Pradeep Yadav, Vineet Shrivastava | Ediciones Nuestro Conocimiento, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 14 %
    Ušetríte 9.34 €
  11. Síntesis por vía húmeda de películas finas de óxido de zinc y nanoestructuras en forma de verticilo

    Síntesis por vía húmeda de películas finas de óxido de zinc y nanoestructuras en forma de verticilo

    Ms. Richa Shukla, Pradeep Yadav | Ediciones Nuestro Conocimiento, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  12. Protocollo efficiente per reti di sensori wireless con clustering a due livelli

    Protocollo efficiente per reti di sensori wireless con clustering a due livelli

    Pradeep Yadav, Vineet Shrivastava | Edizioni Sapienza, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 14 %
    Ušetríte 9.34 €
  13. Une technique pour améliorer le débit des réseaux sans fil

    Une technique pour améliorer le débit des réseaux sans fil

    Mahesh Jangid, Pradeep Yadav | Editions Notre Savoir, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    35.70

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.13 €
  14. Una técnica para mejorar el rendimiento de las redes inalámbricas

    Una técnica para mejorar el rendimiento de las redes inalámbricas

    Mahesh Jangid, Pradeep Yadav | Ediciones Nuestro Conocimiento, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    35.70

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.13 €
  15. Sistema de recomendación de películas mediante redes neuronales de convolución

    Sistema de recomendación de películas mediante redes neuronales de convolución

    Sanjiv Sharma, Pradeep Yadav | Ediciones Nuestro Conocimiento, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  16. Wet Synthesis of Zinc Oxide Thin Films and Whorl-Shaped Nanostructures

    Wet Synthesis of Zinc Oxide Thin Films and Whorl-Shaped Nanostructures

    Ms. Richa Shukla, Pradeep Yadav | LAP LAMBERT Academic Publishing, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  17. Filmempfehlungssystem mit neuronalem Faltungsnetzwerk

    Filmempfehlungssystem mit neuronalem Faltungsnetzwerk

    Sanjiv Sharma, Pradeep Yadav | Verlag Unser Wissen, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 11 %
    Ušetríte 5.17 €
  18. Consapevolezza delle intrusioni di rete mediante fusione di dati e classificazione SVM

    Consapevolezza delle intrusioni di rete mediante fusione di dati e classificazione SVM

    Pradeep Yadav | Edizioni Sapienza, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  19. Movie Recommendation System Using Convolution Neural Network

    Movie Recommendation System Using Convolution Neural Network

    Sanjiv Sharma, Pradeep Yadav | LAP LAMBERT Academic Publishing, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  20. Effizientes drahtloses Sensornetzprotokoll mit zweistufigem Clustering

    Effizientes drahtloses Sensornetzprotokoll mit zweistufigem Clustering

    Pradeep Yadav, Vineet Shrivastava | Verlag Unser Wissen, 2023


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 11 %
    Ušetríte 7.29 €

Ďalšie

Stránka 1. z 2

Predchádzajúci

Záznamov na stránku

Filtrovať výsledky

Jazyk
  • Francúzština7
  • Nemčina6
  • Angličtina6
  • Španielčina6
  • Taliančina6
  • Portugalčina6
Väzba
  • Brožovaná37
Dostupnosť
  • Do 2 týždňov36
  • Do mesiaca1
Rok vydania
  • 202330
  • 20221
  • 20215
  • 20201
Rozsah ceny

-



Osobný odber Bratislava a 12790 dalších

Copyright ©2008-26 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: